hieronder de groepen, en de kalender van het WK voetbal in Zuid-Afrika :
Groep A Groep B Groep C
1.Z-Afrika 1.Argentini? 1.Engeland
2.Mexico 2.Nigeria 2.Ver.Staten
3 Uruguay 3.Zuid-Korea 3.Algerije
4.Frankrijk 4.Griekenland 4.Sloveni?
Groep D Groep E Groep F
1.Duitsland 1.Nederland 1.Itali?
2.Australi? 2.Denemarken 2.Paraguay
3.Servi? 3.Japan 3.N-Zeeland
4.Ghana 4.Kameroen 4.Slovakije
Groep G Groep H
1.Brazili? 1.Spanje
2.N-Korea 2.Zwitserland
3.Ivoorkust 3.Honduras
4.Portugal 4.Chili
EERSTE RONDE:
Groep A:
11-06: Zuid-Afrika - Mexico, Soccer City, Johannesburg
11-06: Uruguay - Frankrijk, Green Point, Kaapstad
16-06: Zuid-Afrika - Uruguay, Loftus Versfeld, Pretoria
17-06: Frankrijk - Mexico, Peter Mokaba, Polokwane
22-06: Mexico - Uruguay, Royal Bafokeng, Rustenburg
22-06: Frankrijk - Zuid-Afrika, Free State, Bloemfontein
Groep B:
12-06: Argentini? - Nigeria, Ellis Park, Johannesburg
12-06: Zuid-Korea - Griekenland, Nelson Mandela Bay, Port Elisabeth
17-06: Griekenland - Nigeria, Free State, Bloemfontein
17-06: Argentini? - Zuid-Korea, Soccer City, Johannesburg
22-06: Nigeria - Zuid-Korea, Durban, Durban
22-06: Griekenland - Argentini?, Peter Mokaba, Polokwane.
Groep C:
12-06: Engeland - Verenigde Staten, Royal Bafokeng, Rustenburg
13-06: Algerije - Sloveni?, Peter Mokaba, Polokwane
18-06: Sloveni? - Verengde Staten, Ellis Park, Johannesburg
18-06: Engeland - Algerije, Green Point, Kaapstad
23-06: Sloveni? - Engeland, Nelson Mandela Bay, Port Elisabeth
23-06: Verenigde Staten - Algerije, Loftus Versfeld, Petoria
Groep D:
13-06: Duitsland - Australi?, Durban, Durban
13-06: Servi? - Ghana, Loftus Versfeld, Pretoria
18-06: Duitsland - Servi?, Nelson Mandela Bay, Port Elisabeth
19-06: Ghana - Australi?, Royal Bafokeng, Rustenburg
23-06: Ghana - Duitsland, Soccer City, Johannesburg
23-06: Australi? - Servi?, Mbombela, Nelspruit
Groep E:
14-06: Nederland - Denemarken, Soccer City, Johannesburg
14-06: Japan - Kameroen, Free State, Bloemfontein
19-06: Nederland - Japan, Durban, Durban
19-06: Kameroen - Denemarken, Loftus Versfeld, Pretoria
24-06: Denemarken - Japan, Royal Bafokeng, Rustenburg
24-06: Kameroen - Nederland, Green Point, Kaapstad
Groep F:
14-06: Ital? - Paraguay, Green Point, Kaapstad
15-06: Nieuw-Zeeland - Slowakije, Royal Bafokeng, Rustenburg
20-06: Slowakije - Paraguay, Free State, Bloemfontein
20-06: Itali? - Nieuw-Zeeland, Mbombela, Nelspruit
24-06: Slowakije - Itali?, Ellis Park, Johannesburg
24-06: Paraguay - Nieuw-Zeeland, Peter Mokaba, Polokwane
Groep G:
15-06: Ivoorkust - Portugal, Nelson Mandela Bay, Port Elisabeth
15-06: Brazili? - Noord-Korea, Ellis Park, Johannesburg
20-06: Brazili? - Ivoorkust, Soccer City, Johannesburg
21-06: Portugal - Noord-Korea, Green Point, Kaapstad
25-06: Portugal - Brazili?, Durban, Durban
25-06: Noord-Korea - Ivoorkust, Mbombela, Nelspruit
Groep H:
16-06: Honduras - Chili, Mbombela, Nelspruit
16-06: Spanje - Zwitserland, Durban, Durban
21-06: Chili - Zwitserland, Nelson Mandela Bay, Port Elisabeth
21-06: Spanje - Honduras, Ellis Park, Johannesburg
25-06: Zwitserland - Honduras, Loftus Versfeld, Pretoria
25-06: Chili - Spanje, Free State, Bloemfontein.
ACHTSTE FINALES:
26-06: A1: Winnaar A - Tweede B, Nelson Mandela Bay, Port Elisabeth
26-06: A3: Winnaar C - Tweede D, Royal Bafokeng, Rustenburg
27-06: A4: Winnaar D - Tweede C, Free State, Bloemfontein
27-06: A2: Winnaar B - Tweede A, Soccer City, Johannesburg
28-06: A5: Winnaar E - Tweede F, Durban, Durban
28-06: A7: Winnaar G - Tweede H, Ellis Park, Johannesburg
29-06: A6: Winnaar F - Tweede E, Loftus Versfeld, Pretoria
29-06: A8: Winnaar H - Tweede G, Green Point, Kaapstad
KWARTFINALES:
02-07: V3: Winnaar A5 - Winnaar A7, Nelson Mandela Bay, Port Elisabeth
02-07: V1: Winnaar A1 - Winnaar A3, Soccer City, Johannesburg
03-07: V2: Winnaar A2 - Winnaar A4, Green Point, Kaapstad
03-07: V4: Winnaar A6 - Winnaar A8, Ellis Park, Johannesburg
HALVE FINALES:
06-07: H1: Winnaar V1 - Winaar V3
07-07: H2: Winnaar V2 - Winnaar V4
OM DE DERDE PLAATS:
10-07: Verliezer H1 - Verliezer H2
FINALE:
11-07: Winnaar H1 - Winnaar