Maximus,moet ik al je foute voorspellingen eens zoeken?
Er waren dit seizoen volgens jou bijna 40 punten nodig om je te redden,terwijl we er met 30 kunnen in blijven hoogstwaarschijnlijk
PMG brengt alle ploegen op de rand van het faillissement,maar ze doen het meer dan OK volgens jou.
De heilige Dury moest hier nog rondgelopen hebben,maar hij is de grote oorzaak van ons slecht financieel beleid,want hij kon alles afdwingen bij het bestuur.
Ik zeg niet dat we ons nog gaan redden maar zo lang er leven is,is er hoop!!
Ik versta dat je zenuwachtig wordt,want je 'Moment de Gloire' blijft lang uit.
Nogal een geluk dat al jullie voorspellingen uitkomen... Wat is trouwens mijn 'Moment de Gloire" in jouw termen

Wat PMG betreft : Kijk naar Nice, Kijk naar Barnsley, kijk naar Kaiserslautern. Zo slecht deden/doen ze het niet
KVO, Esjberg, Nancy, Den Bosch waren allemaal al virtueel failliet voor PMG overnam. Zo slecht doen ze het niet, maar ze worden zo geframed door media en betweters à la Degryse, Verheyen,... Trouwens waren zitten onze data-analisten die seizoen NA de transferperiode arriveerden ?? Laat ze maar komen, of zo'n Platek van Spezia ? Een nieuwe wind, met Belgische verankering.
Wat Dury betreft : als trainer was het op, maar als sportief manager had hij ons kunnen helpen. Nu hebben we dit jaar alle transfers laten afhangen van Leye die pas in 2de helft van juni arriveerde... Veel te laat. En waarom is Dury volledig vertrokken ? omdat hij fysiek werd bedreigd. Dat is de enige reden.
Wat de punten betreft : je hebt gelijk : ik dacht dat 40 punten nodig gingen geweest zijn om ons te redden. Enkel gebaseerd op stats van vorige jaren. Het zullen er uiteindelijk 30 zijn.