Ja, ons landje met 6 regeringen, 7 parlementen, 3 talen, een koning die geen nederlands spreekt, de walen die ons miljarden per jaar aftroggelen en de walen die het land blokkeren bij het minste!
Weg met bananenrepubliek Belgi?! Lang leve republiek Vlaanderen!
hoe dwaas en met hoeveel clich?s kan je steken in 1 post , stemmen voor de meest idiote associale onwerkbare partijen, je bereikt er veel mee 
jij bent natuurlijk 1 van die rechtse rakkers die alle macht bij de bazen wil leggen, en niets bij de vakbonden. en die dan natuurlijk zou staan springen van vreugde en je erbij zou neerleggen als ze bijvoorbeeld lonen en uitkeringen en verlofdagen en andere verworven rechten zouden verlagen . achja want dan moet je ook zo consequent blijven dan he 
Inderdaad. NVA creeert gewoon een vijand die er niet is (de Walen omdat ze eens wat meer staken en misschien iets minder hard werken), terwijl de echte vijand van het volk de multinationals, CEO's en banken zijn. Ik zeg niet dat de andere partijen er v??l aan zullen doen, maar al zeker de NVA niet.
Men zou zich beter daar eens wat op concentreren.
Zeg eens Bojaan, wat vind jij het onrechtvaardigst? Je hebt de keuze : Multinationals die geen taksen betalen, banken die het volk beliegen, topmanagers die miljoenen verdienen OF een waal die opkomt voor zijn rechten.
En de koning spreekt toch wel Nederlands dacht ik, maar dat is een andere discussie.