0 leden en 13 gasten bekijken dit topic.
UPDATE: 24 september
Citaat van: jenske op september 24, 2017, 09:57:14 amUPDATE: 24 septemberjenske & frederic ze missen jullie op belstadion
Er wordt momenteel een extra liftkoker gebouwd achter de bestaande hoofdtribune die zeker 10 meter buiten de nieuwe ruwbouw van de hoektribune zit. Weet iemand wat hier de bedoeling van is ? Het lijkt wel of er een klein deel van de hoofdtribune zal bijkomen palend aan de hoektribune ... Dit zie je niet op de webcam maar enkel via de zuiderlaan/ kant bestaand onthaal.
Citaat van: sesa op oktober 05, 2017, 02:21:36 pmEr wordt momenteel een extra liftkoker gebouwd achter de bestaande hoofdtribune die zeker 10 meter buiten de nieuwe ruwbouw van de hoektribune zit. Weet iemand wat hier de bedoeling van is ? Het lijkt wel of er een klein deel van de hoofdtribune zal bijkomen palend aan de hoektribune ... Dit zie je niet op de webcam maar enkel via de zuiderlaan/ kant bestaand onthaal.Ben je zeker dat dit een liftkoker is? Zou dat niet de toekomstige inkomhal kunnen zijn voor zowel hoek als hoofdtribune?
De diagonale ligger voor de hoofdtribune zit ook al op zijn plaats.Ik tel 14 zitrijen met daarboven 2 verdiepen loges. (de 2 loges van de hoektribune zullen dus doorlopen op de hoofdtribune). Hopelijk zelfde concept in de andere hoek.
Hopelijk sluit ook het dak schoon aan, want nu kunnen ze alleszins niet hetzelfde soort spanten gebruiken als in de andere tribunes. Moet een mooie kuip worden, zonder onderbreking in het dak, vind ik.
Alles wijst er toch op dat er niet zolang gewacht zal worden met de hoofdtribune.
Citaat van: jenske op oktober 07, 2017, 06:59:24 pmAlles wijst er toch op dat er niet zolang gewacht zal worden met de hoofdtribune.Iets opgevangen? Waarom deze conclusie?
Citaat van: mogul op oktober 07, 2017, 09:48:53 pmCitaat van: jenske op oktober 07, 2017, 06:59:24 pmAlles wijst er toch op dat er niet zolang gewacht zal worden met de hoofdtribune.Iets opgevangen? Waarom deze conclusie?Die tweede liftkoker?