Toen je de opstelling te zien kreeg dan moest je al niet meer kijken. Geen Fadera (schorsing), Vossen, Vormer, Ndour (belssure), Gano (Blessure).
Dit zijn 4-5 basisspelers die niet meededen, dan is het al op voorhand de handdoek gooien, voor een echte sportman is dit toch jammer.
Als we de logica gaan volgen, dan hoef je bv het WK cyclocross met maar 2 renners te rijden, dan zouden de andere ook al forfait moeten geven om zich te sparen omdat ze weten dat ze geen kans maken, maar het blijft sport. Wie weet pakt Union een snelle rode kaart en krijgen we een andere match, wie zal het zeggen..
Je doorbreekt nu inderdaad onze goed flow, met een 4-0 pandoering. Je kan wel zeggen dat je hier geen rekening mee gaat houden, maar de cijfers staan wel op het bord.
We zullen zien of dit goed uitgepakt heeft of niet, als we nu minsten 7/9 pakken dan is deze wedstrijd snel vergeten, maar als we geen goede reeks neerzetten dan heeft Leye toch veel boter op het hoofd.