Overname ifv ontwijken verantwoordelijkheid/aansprakelijkheid?
Het is overduidelijk dat die nieuwe zogezegde eigenaar gewoon een stroman is omdat die Aziaten niet wilden betrokken zijn als bestuurder in een faillissement, met alle miserie van doen wanneer een curator het over neemt.
Ze hebben gewoon een verhaal verzonnen en het een paar weken gerokken tot alles verschenen was in het BS.
Vreemd dat er zovelen in Deinze dit verhaal hebben geloofd.
Hoe zien we dat dan?
ACA Football Partners (Aziaten) schuiven wat geld richting Doudou Cissé, deze richt een lege-doos-vennootschap op zijnde AAD Invest Group en neemt de club over, houd iedereen lang genoeg aan het lijntje en laat de club alsnog failliet gaan...? AAD neemt alle schuld op zich, verbrand zijn gat (maar is toch een nobele onbekende), ACA wandelt weg zonder zorgen en propere handen, Cissé wandelt ook weg en telt zijn centen?
Ik blijf het zeggen ... die licentiecommissie hier in België is toch echt een lachertje? Die laten dus een club met 5-6 miljoen schulden gewoon easy-peasy overnemen door een pas opgerichte vennootschap met amper €12.000 kapitaal???
Hoe kan men het Belgisch voetbal naar een hoger niveau tillen als ze zo'n schimmige overnames gewoon blindelings goedkeurt?
Logisch die buitenland interesse in het Belgisch voetbal. Volgens mij moeten we het niet meer hebben van de reputatie van gouden generatie rode duivels, maar van de laksheid van de rechtsgang en de veel te makke voetbalbond. 
Licentiecommissie is geen lachterje, ze doen precies wat ze opgelegd worden en dat is laks zijn.
De licentiecommissie wordt samengesteld door de voetbalbond. Voetbalbond zijn de profclubs die het voor het zeggen hebben. Meerendeel heeft er baat bij dat er geen grondige controles zijn want ze doen zelf genoeg dat niet door de beugel kan.
In propere handen waren 12 profclubs betrokken waarvan 9 eersteklassers. Dan heb je nog al degene met louche buitenlandse investeerders, het geval coucke met Anderlecht en KVO, de slechte financiën van Standaard, het omkoopschandaal tussen KV Mechelen en waasland beveren.
Denk dat er nog veel aangevuld kan worden...