Van horen zeggen…
Ja ik zal mijn bron met naam en toenaam vernoemen en zo nooit nog iets via hem vernemen… 
Ik vraag niet van wie als in naam, maar om te kaderen hoe betrouwbaar de info is.
Maar in het verleden klopte uw info ook wel vaak, dus ...
. De man die altijd afkomt met 'uw bron'? En alles die NEGATIEF over de club(trainers,spelers,bestuur,enz.) afdoet als roddels spreekt nu over 'feiten' 'puzzelstukjes die in elkaar vallen' en 'het kan kloppen'.
Frederik, normaal gezien zou jij met deze informatie nu moeten schrijven 'roddels'.
Als ik u zeg dat Euvrard niet vroeg achter een targetspits (van een bron die het kan weten),ga jij het dan ook geloven? Zeker niet!! Nochtans wist die bron mij ook te vertellen dat ze eerder de TD zouden buiten smijten dan Euvrard.
Dus Eddy Cordier', DIE NOOIT een procentje kreeg bij transfers mocht wel blijven?
Nnadi is dat dankzij de TD of vroeg Euvrard die speler niet? En kreeg hij daar ook een procentje op?
Maar goed, na de heilige Dury( die tenminste nog de club in 1A en grote successen had) hebben we nu een nieuwe heilige. De heilige Euvrard die geen enkele speler kreeg die hij vroeg en daardoor met deze spelerskern succesvol op de 6de plaats staat! Ocharme.
O ja, Gano speelde niet door privé-problemen
....
Mannaert heeft een ziekte, en daar lach ik niet mee. Die ziekte blijft voor de rest van zijn dagen aanwezig.
En is de positie en onze club dan niet extra gevaarlijk voor Mannaert? Hij is ook gewend om met miljoenen te werken. Maar bij Club is het niet erg wanneer een Rezaei of een Yaremsuk of een Parker,Hoefkens of Delia eens tegenvallen?
Volgend jaar komt Lokeren er al bij, gaan Club Liège met de nieuwe investeerders zotter doen net als Beveren en Patro Eisden en/of Deinze(laatste kans volgend jaar want die mannen gaan het opgeven indien het dit seizoen of volgend seizoen niet lukt). En 2 extra ploegen uit 1A.
Nee, volgend seizoen in 1B zal veel moeilijker zijn dan dit seizoen. Daarbij komt het verhaal van de 14 clubs in 1 A er nog bij.
Maw. dit seizoen was een unieke en gemakkelijke kans om te promoveren. Deed de club er alles aan?
Nee, ze smeten Euvrard niet buiten. Dat was nog de enige kans om te promoveren. Slechte of domme spelers ten spijt. Mirakel nodig.
Ook rekening houden van wie de roddel/info komt hé.
Dat is een inschatting dat moet gemaakt worden, en ik heb toch de neiging om tomtom te geloven.
Ja, het was een unieke kans om dit jaar gemakkelijk te stijgen, maar er zijn wat inschattingsfouten gemaakt, wie zonder zonde is werpe de eerste steen.
Ik blijf ervan overtuigd dat Euvrard buitensmijten niet per se wil zeggen we dan plots wel zouden promoveren. Dat werd ook na T&D, L en K&D rond geroepen.
Euvrard is volgens mij geen slechte trainer, hij vind gewoon in 'het zooitje ongeregeld' geen constante en bepaalde profielen (vb. Vormer) brengen niet wat men er van verwacht had.
Normaal gezien weet je bij de onderhandelingen hoe een coach gaat spelen. Is het een coach die flexibel genoeg is om als zijn systeem of plan niet werkt ook eens een defensief blok te zetten? Of bij voorsprong tactische wisselt doet om het resultaat binnen te halen?
Bij bepaalde trainers weet je wat je gaat krijgen. Vorig jaar na Leye(te laat vervangen) wilden ze eerst Yves maar die zag het niet zitten om die laatste 5 matchen te doen. Ben ik nu heel grote fan van Yves? Absoluut niet, maar ge weet wel dat hij iets kan neerzetten dat hij ervaring heeft dat hij zowel offensief als defensief kan en wil spelen. Van Storck weet je dat ook, maar daar zijn ze bang van.
In ieder geval, iedereen kan verkeerd inschatten, maar probeer dan op tijd te reageren.
Stel dat KV Mechelen of godbetert KVK niet had ingegrepen? KVK vorig seizoen 3 trainers zelfs, dit jaar konden ze verder doen met De Boeck en die stonden met 10 achter op de voorlaatsten.
Ik dacht dat ze dit nu wel doorhadden, durven sneller beslissingen nemen. Fred en De fauw snel langs de kant, iedereen vond Euvrard een goeie keuze, ook ik.
Maar dan zie je dat Euvrard ons thuisprobleem niet kan oplossen. Zag je al voor de winterstop.
Na Beveren moest het bestuur zeggen,'sorry, maar Euvrard voldoet niet aan de verwachtingen ' foute inschatting.
En dan vervangen door een trainer met métier, die staat voor desnoods betonvoetbal maar wel die punten pakt.
Leye,Fred, Euvrard zijn allemaal trainers die veel te weinig de focus leggen op de verdediging, die altijd bezig zijn met aanvallend en dominant voetbal'. Ik heb soms de indruk dat dit moet van hogerop. Verkeerde inschatting!
Dit jaar dacht ik dat ons bestuur veel had geleerd. Niks van. Ze reageren nog altijd te laat, ze hebben nog altijd dure lonen, ze weten nog altijd niet wat nodig is om succes te hebben. Imo zal dit niet veranderen met deze mensen aan het roer.
De trainer beslist wie,hoe en waar spelers moeten spelen en wat ze moeten doen En hij beslist verkeerd. Zijn idee,plan, systeem, werkt niet! Dan moet een bestuur ingrijpen VOOR het te laat is en niet erna of een psycholoog erbij pakken en iemand anders buiten smijten(TD) die het systeem en de ploeg niet opstelt.