das zever ?, we hebben verruit het ongezelligste stadion in eerste, ??n trekgat, slechte plaatsen, weinig sfeer mogelijk. En mindere diehardfans van den essevee, verkiezen dan liever lekker binnen t ezitten, geen 20 euro kwijt, warm binnen pint erbij en groot scherm met goed zicht.
Ons gemiddelde stijgt ieder jaar, onze abbo's ook, dusja? Wat doen we verkeerd, we hebben meer en meer volk. En sorry, maar sporza enz... plakken gewoon er een getal op, er zat zeker meer dan 6200 man. + moet ook rekenen van de 1500 bezoekers plaatsen waren er msh een 400 weg max. !
Jij bent de man van de cijfers en statistieken ?...
Meer en meer volk? Er was geen kat meer dan vorig seizoen tegen Kortrijk. En op verplaatsing hebben we ook zichtbaar niet meer (zelfs minder) volk mee of in de eerste jaren. En dit is alweer geen kritiek, maar een portie realiteit. Men moet beseffen dat er geen al te grote rekruteringsgebieden meer zijn, zeker naar Oost-Vlaanderen toe. Waar AA Gent toch een redelijk groot gebied inneemt. Ga je hoger, de streek rond Tielt dan kom je al snel in het vaarwater van Klup & in mindere mate Roeselare.
Jij bent ook nu niet bepaald de geliefkoosde forummer hier hoor. Met je kritiek op dury als assistent. Is het niet zo msh? We hebben weeral meer abbo's dan andere jaren, en ons gemiddelde lag vorig jaar ook oger dan de andere jaren. Alles stijgt, dus denk niet dat we mogen klagen. Op het einde van de rit zullen we weer een hoger gemiddelde hebben dan vorig jaar. Dusja, zie niet in waarom we moeten klagen? Verplaatsingen. In cercle bv was er een heel grote pak volk mee (qua aantallen op verplaatsing doen we zeker beter dan vele ander eersteklassers), westerlo (was ver en op een vrijdag, en was waregem koersefeesten), lokeren viel nog mee van de opkomst (en was nog vollop zomerverlof).
En er zijn een 6900 plaatsen voor de esseveefans in ons stadion, en er zijn zoals iedereen hier zegt, veel plaatsen waar ik ook niet voor zou betalen. En als er dan een 6800 man zat rekening houdend met 400 kvk fans maximum van de 1500, hebben we geen redenen om hier zo te klagen.
kwestie van het stadion. Naessens vertelde ons toch dat hij hoopt dat hij met concreter en definitief stadionnieuws te komen op de eindejaarsreceptie?